erekcja

Jak wydłużyć erekcję?

O tym, by móc wydłużyć stosunek myśli chyba każdy mężczyzna, bo czy może być coś przyjemniejszego niż seks? Okazuje się, że przyczyny zbyt krótkiego wzwodu mogą być różne. Przedstawiamy te najczęściej spotykane oraz sposoby na to, by szybko i skutecznie je zwalczyć.

 

Zbyt krótka erekcja pojawia się nie tylko w wyniku schorzeń fizycznych. Może występować również wtedy, gdy mężczyzna boryka się z kompleksami. Tutaj najczęściej wymienia się tzw. kompleks małego członka. Pojawia się wtedy, gdy penis jest rzeczywiście mniejszy od przyjętych standardów, albo kiedy jego właściciel tylko tak myśli, ale nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Problem z erekcją może pojawić się też przy przedwczesnych wytryskach albo gdy mężczyzna boryka się z przewlekłymi dolegliwościami. Do takich zalicza się chociażby stres, przemęczenie, brak snu.

Co ciekawe, przedłużenie stosunku potrzebne jest również wtedy, gdy mężczyzna długo nie korzystał z aktywności seksualnej od dłuższego czasu. Nie jest żadną tajemnicą, że regularnie odbywane stosunki osłabiają bodźce, więc do wytrysku dochodzi z opóźnieniem.

 

Aby móc wydłużyć erekcję, należy w pierwszej kolejności zniwelować przyczyny problemów z potencją. Na rynku dostępne są specjalne pompki, maści, żele do stosowania miejscowego. Pamiętajmy jednak, że mają one działanie nieco znieczulające, a więc mogą osłabić przyjemność z seksu.

Sami specjaliści z dziedziny seksuologii potwierdzają, że korzystną formą wsparcia dla mężczyzn jest suplementacja preparatów, które zostały stworzone na bazie naturalnych składników, jakie dobroczynnie działają na męską strefę. Warto szukać takich, w których składzie znajduje się wyciąg z korzenia żeń-szenia oraz cynk.

 

Pamiętajmy, że problemy z erekcją można szybko i skutecznie zwalczyć. Należy jedynie reagować jak najszybciej, zamiast ze wstydu bagatelizować problem.

Zobacz tutaj:

eroxel co to jest I powercum opinie I penirium cena I erogen x amazon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *