kompleksy

Jak zlikwidować kompleks małego penisa?

Zdaniem ekspertów, tzw. kompleks małego penisa to nieuzasadnione przekonanie, że męskie przyrodzenie jest zbyt małe, by móc zaspokoić nie tylko swoje potrzeby seksualne, ale również oczekiwania erotyczne swojej partnerki. Okazuje się, że tylko w nielicznych przypadkach penis jest rzeczywiście zbyt mały. Kobiety same potwierdzają, że rozmiar nie ma znaczenia, a dużo ważniejsza od centymetrów jest technika uprawiania miłosnych igraszek. Nie bardzo przekonuje to jednak panów, którzy z powodu kompleksu nierzadko całkowicie wycofują się z seksualnej aktywności. Przyczynia się to do ogromnej frustracji, a często i przewlekłej depresji. Nie ma też wątpliwości, że męski kompleks może zaburzać relacje w związku partnerskim, a nawet je niszczyć.

 

Jeśli mężczyzna nie jest w stanie zmienić swojego przekonania, pozostaje jedynie rozpoczęcie walki o powiększenie członka o choćby kilka centymetrów. Na szczęście można to dzisiaj zrobić w sposób nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Najczęściej wystarczy suplementacja naturalnego preparatu o optymalnym składzie, Na męskość doskonale działa cynk, korzeń z żeń-szenia oraz korzeń Maca. Miesięczna kuracja pozwoli na powiększenie męskiego przyrodzenia o co najmniej kilka centymetrów. Suplement diety z takim składem wpływa też dobroczynnie na inne aspekty życia seksualnego. Mężczyzna szybciej osiąga wzwód i jest w stanie dłużej utrzymać erekcję. Może też liczyć na intensywniejsze doznania erotyczne. Zresztą nie tylko on, bo i jego partnera także.

 

Kompleks małego członka to przede wszystkim problem natury psychologicznej. Penis jest przecież symbolem męskości i każdy pan chciałby cieszyć się przyrodzeniem dużym rozmiarów. Nikt jednak nie określił optymalnej długości czy objętości członka, które wpływałyby na pozytywne doznania w czasie seksu. Przecież są to sprawy zupełnie indywidualne. Pewne jest również, że kobiety osiągają orgazm wcale nie ze względu na głęboką penetrację, więc panowie nie powinni zupełnie brać pod uwagę rozmiaru, ale raczej skupić się na samym podejściu do spraw łóżkowych oraz nad techniką uprawiania miłości, która pozwoli zaspokoić seksualnie swoją partnerkę.

Polecam Ci:

eroxel jak stosować I powercum stosowanie I penirium opinie lekarzy I erogen x skutki uboczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *