kompleksy

Jak zwalczyć kompleks małego penisa?

Czy wiesz, że nawet co piąty mężczyzna nie jest zadowolony z rozmiarów swojego członka? Dzisiaj duży penis to symbol męskości i udanego życia erotycznego. Warto zaznaczyć, że tak naprawdę jest to stereotyp, a bardziej od rozmiarów męskiego przyrodzenia liczy się przeważnie sama technika uprawiania seksu. Mężczyźni myślą jednak inaczej, a niezbyt duży członek jest dla nich powodem do wielkiego wstydu. Ten może być tak ogromny, że staje się przyczyną całkowitego wycofania się z aktywności seksualnej. Tzw. kompleks małego członka prowadzi też coraz częściej do przewlekłej depresji. Nie ma więc wątpliwości, że należy z nim skutecznie walczyć, by każdy pan mógł cieszyć się z seksu i zaspokajać tym samym swoją partnerkę.

 

Pod uwagę należy brać przede wszystkim aspekty natury psychologicznej. W większości przypadków zbyt mały penis to jedynie wyobrażenie mężczyzny. Podczas gdy ten jest w rzeczywistości przeciętnych rozmiarów, panowie uznają swoje przyrodzenie za niewystarczające. Przekonanie o zbyt małym penisie skutecznie wycofuje wielu mężczyzn z aktywności seksualnej. Jest powodem wstydu przed partnerką na tyle dużego, że uniemożliwia zbliżenia. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatów, które umożliwiają powiększenie penisa. Tutaj wymieniać można suplementy diety z zawartością cynku czy wyciągu z korzenia Maca, ale też maści czy żelu do stosowania miejscowego. Korzystać można również z gadżetów erotycznych o krótkotrwałym działaniu, na przykład specjalnej pompki.

 

Kolejny aspekt to fakt, że natura rzeczywiście mogła nie obdarzyć mężczyzny hojnie, patrząc na jego przyrodzenie. Skutecznie można temu dzisiaj zaradzić i to przy wykorzystaniu naturalnych, w pełni bezpiecznych sposobów. I w tym przypadku sprawdzi się suplement diety z korzeniem Maca czy dużą zawartością cynku i wyciągu z żeń-szenia. Miesięczna kuracja pozwoli wydłużyć penisa o co najmniej kilka centymetrów i zwiększyć jego objętość. Jeśli efekt takich środków nadal jest niewystarczający, mężczyźnie pozostaje już tylko udać się do specjalisty, który zaleci leczenie farmakologiczne bądź operację chirurgiczną.

Przeczytaj więcej:

eroxel żel I powercum opinia I penirium ulotka I erogen x komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *