ochota na seks

Kiedy mężczyzna nie ma ochoty na seks

Okazuje się, że ból głowy to nie tylko wymówka kobiet w obliczu miłosnych igraszek. Mężczyźni również mogą nie mieć ochoty na seks, a powody takiego stanu są różne. Przedstawiamy te, które najczęściej negatywnie wpływają na aktywność erotyczną w sypialni.

 

Statystyki jasno potwierdzają, że to mężczyźni pracują więcej i ciężej aniżeli kobiety. Stres, przewlekłe zmęczenie czy brak snu może skutecznie osłabić ich aktywność seksualną. Jeśli ciało i umysł nie będą odprężone, trudno dziwić się, że męskie przyrodzenie może nie działać w pełni sprawnie.

 

Co ciekawe, najczęściej podawanym powodem braku chęci na aktywność seksualną, jaką podają panowie, jest tzw. kompleks małego członka. Większość mężczyzn się do takiej ujmy nie przyznaje i zazwyczaj podaje rozmiary swojego członka sporo zawyżone. W rzeczywistości penis przeciętnego Europejczyka ma około 14 centymetrów. Tyle uznaje się za zbyt mało.

Kompleks małego członka doprowadza do wycofania się z życia społecznego i tego intymnego. Mały członek jest powodem do wielkiego wstydu, bo przecież przyrodzenie świadczy dzisiaj o męskości. Nic bardziej mylnego, bo same kobiety przyznają, że najczęściej rozmiar penisa ma dla nich drugorzędne znaczenie, jeśli weźmiemy pod uwagę czynniki wpływające na zadowolenie z seksu. Na pierwszym miejscu stawia się raczej technikę i sposób podejścia do tych jakże intymnych uniesień.

Mężczyźni coraz częściej mają też problemy z potencją. To dla nich kolejny powód do wstydu i zamiast udać się do specjalisty, który ich z tej dysfunkcji wyzwoli, wolą udawać, że wszystko jest w porządku. Brak erekcji albo krótki i mało intensywny wzwód przyczynia się do niezadowolenia z seksu. Uniemożliwia przecież zaspokojenie potrzeb seksualnych zarówno samego mężczyzny, jak i jego partnerki. Świadomość takiej niemocy może przyczyniać się nawet do pojawienia depresji.

Większość mężczyzn nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że zarówno kompleksy związane z rozmiarem penisa, jak i problemy z potencją można skutecznie i szybko zwalczać. Wystarczy zmiana diety, trybu życia albo suplementacja preparatów z mieszanką dobroczynnych składników naturalnych, by życie erotyczne wróciło do normy.

Polecane dla Ciebie:

eroxel kaufen I powercum jak stosować I penirium czy mozna kupic w aptece I erogen x dawkowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *